Програма профілактики та захисту молоді

Компанія KUNGFU прагне до вдосконалення технологій, що використовуються в вейпінгу.Ми розробляємо та впроваджуємо передові технології та програми, спрямовані на розширення можливостей для дорослих курців з етичної точки зору.З початку заснування ми дуже серйозно ставимося до цієї відповідальності.Ми взяли на себе зобов'язання запобігати та перешкоджати використанню електронних сигарет неповнолітніми та людьми, які не є курцями або курять електронні сигарети через програму "Guardian".Ця програма є загальнокорпоративною ініціативою, яка займається як розробкою продукції, так і продажами, співпрацюючи з роздрібними торговцями. Вона спрямована на підвищення ефективності локальної ідентифікації і створення торгових автоматів з системою розпізнавання особи.

З ПИТАНЬ ПРОФІЛАКТИКИ КУРІННЯ СЕРЕД МОЛОДІ АБО ЩОБ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО НАШУ ПОЛІТИКУ, НАПИШІТЬ НАМ НА АДРЕСУ ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ support@kuanzhai.tech

Ініціативи програми "Guardian": продукти KUNGFU не підходять людям, які зовсім не курять, не курять електронні сигарети або є неповнолітніми. Тому необхідно проводити суворий контроль, щоб уникнути їх неправильного використання.
Ми підтримуємо чинне законодавство та нормативні акти, спрямовані на запобігання купівлі та використання наших продуктів неповнолітніми.
Наша упаковка включає яскраву етикетку з зображенням нікотину, на якій зазначено: "В цьому продукті міститься нікотин.
Нікотин — це хімічна речовина, що викликає звикання".
Ми просуваємо наші продукти відповідально, дотримуючись суворих рекомендацій, спрямованих на дорослих курців, а не на молодь.
В наших маркетингових матеріалах ми не використовуємо мультфільми, орієнтовані на молодь, знаменитостей або моделей віком до 25 років.
В наших рекламних матеріалах ми також не пропогандуємо жодну діяльність, пов'язану зі способом життя, що могла б вплинути на молодь.
Наш маркетинговий матеріал складається з трьох компонентів:
(1) попередження про шкоду куріння для здоров'я, яке по власній ініціативі друкується в багатьох країнах, де такі попередження не передбачені законом;
(2) логотип нашої програми "Guardian"; і
(3) рядок де зазначено, що наша продукція призначена лише для дорослих курців та курців електронних сигарет.

На офіційних веб-сайтах компанії KUNGFU є вікові обмежені, щоб неповнолітні не могли отримати доступ до продуктів KUNGFU і придбати їх онлайн.

Окрім програми "Guardian" ми використовуємо передові технології.В комплект нашого нового пристрою KUNGFU входить мобільний додаток, використовувати який можуть лише користувачі, які пройшли процес перевірки вікового обмеження перш ніж почати використовувати пристрій.При покупці кожен пристрій KUNGFU I блокується. Його можна буде активувати лише після завершення перевірки.Щоб запобігти несанкціонованому використанню, при підключенні користувач також може відключити живлення пристрою, просто натиснувши на додаток.

Ми робимо все можливе, щоб просувати програму "Guardian" серед наших зацікавлених сторін і ділових партнерів, щоб максимізувати її позитивний вплив.Ми навчаємо наших комерційних партнерів використовувати програму "Guardian".

У нас є умови для реселерів, які включають моніторинг і штрафи за недотримання обмежень для неповнолітніх.

KUNGFU